Na urnu vám můžeme dle vašich představ ručně vyrýt jakýkoliv nápis spolu s kresbou čí motivem. Všechny naše urny jsou zhotoveny o obsahu od 2 do 6litrů. Dno urny je po vložení popela připevněno přišroubováním popř. zalepením. Dle požadavku můžeme zhotovit tvar či velikost dle vašeho požadavku (mimo soustruženého). Pokud si budete přát je možné vyrobit i několika dílnou urnu s více schránkami, urnu pro zvířátko.
Nabízíme také možnost vložení digitálního fotorámečku do vámi vybrané urny.
Do paměti je možné nahrát spoustu fotografii, které si můžete prohlédnout při vzpomínce nebo jiné příležitosti s možností vyjmutí celého rámečku. Digitální fotorámeček je napájen síťovým adaptérem.
Pro pohřební služby a obchodníky nabízíme zajímavé slevy.Ceník volitelných doplňků:

Rytba písma je 32,-Kč za ozdobné do 64,-Kč. Typ Times New Roman, English111 Vivace BT, dle dohody či předlohy.
Rytba ornamentu dle velikosti a složitosti do 200,-Kč.
Výroba a osazení mosazného štítku s požadovaným textem v ceně do 340,-Kč.
Výroba a osazení fotorámečku o standartním rozměru 9×13 nebo dle požadavku do 120,-Kč
Nabízíme také možnost zabudování digitálního fotorámečku o úhlopříčce od 8 do 17cm. Do paměti je možné nahrát spoustu fotografii a je také možnost jeho vyjmutí ze stěny urny. Digitální fotorámeček je napájen síťovým adaptérem. Cena za zapravení do stěny urny 600,-Kč. Cena digitálního fotorámečku od 900,-Kč záleží na parametrech a velikosti.
Možnost přilepení křížku do libovolné části urny cena do 90,-Kč dle velikosti kříže.
Textilní, látkový sáček 95,-
Zvolené doplňkové služby napíšete do poznámek před uzavřením (ke konci) objednávky. My vás poté kontaktujeme s celkovou kalkulací dle počtu písmen, složitosti ornamentů atd.
Pokud budete mít svůj návrh na ornament či písmo můžete nám jej zaslat oskenovaný nebo v příloze v běžném formátu JPG, DOC, PDF atd. Jsme schopni zrealizovat cokoliv a jakoukoliv představu či nápad.