Polička na kořenky - POL20MAXI

1.620,00 Kč
Kód zboží: POL20MAXI
Materiál borovice, povrch přírodní - lakovaný, určeno na rozměr kořenky 105mm×105mm, v-135 mm. Dodáváno bez kořenek. Vnější rozměry h -135mm, š - 260mm, v - 1150mm

Naše polička na kořenky se liší svou kvalitou zpracování od běžně dostupných v supermarketech. Jedná se o kvalitní český výrobek. Do poličky je možné umístit také sklenice od tatarek atd. Díky lakovanému povrchu bez problému vyčistíte pokapání od omáček a veškeré zaťapkání :). Pokud si přejete poličku v hnědém popř. jiném odstínu uveďte prosím před uzavřením objednávky do poznámek nebo do našeho emailu. Polička je navržena speciálně pro možnost využití  velkých sklenic a to až do průměru max 105  vnitřní rozměr patra je na délku 21cm a výšku 15cm.  V případě potřeby můžeme poličku rozměrově upravit dle vašeho přání a možností vaší kuchyně.

Tuto poličku zasíláme jen službou balík do ruky (185,-), nebo PPL(165,-), aby doručení probíhalo co nejrychleji a předešlo se tak poškození. Doručení probíhá do následujícího dne od odeslání. Děkujeme za pochopení.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.