Velká polička na kořenky - POL3BO

820,00 Kč
Kód zboží: POL3BO
Materiál borovice, povrch přírodní - lakovaný, určeno na rozměr kořenky max 67 × 67 mm, v-130 mm - celkem na 18 kořenek. Dodáváno bez kořenek, h - 90mm, š - 480mm, v - 505mm
  • Na základě vašich požadavků jsme zavedli nový styl La Provence.
  • Naše polička na kořenky se liší svou kvalitou zpracování od běžně dostupných v supermarketech. Jedná se o kvalitní český výrobek. Díky lakovanému povrchu bez problému vyčistíte pokapání od omáček a veškeré zaťapkání :). Pokud si přejete poličku v hnědém popř. jiném odstínu uveďte prosím před uzavřením objednávky do poznámek nebo do našeho emailu. Větší už neseženete.
  • Do poličky je možné umístit také sklenice od tatarek atd.  Polička je navržena speciálně pro možnost využití skleniček od tatarek ideální průměr 62mm výška 115mm,
  • Těžší suroviny jako je cukr, sůl umístěte nejlépe na kraje poliček. Patro poličky je přilepeno k zadní výztuze, aby nedošlo k průhybu.
  • Pro extrémní zatížení je konstruována polička POL12T  (provedení hnědá, bíla, dle požadavku), kdy robusní patra i šroubovaná konstrukce unese i šroubky, matičky i vruty každého kutila nebo speciální ingredience a pochutiny. V případě potřeby můžeme poličku rozměrově upravit dle vašeho přání a možností vaší kuchyně.
  • Vnitřní rozměry patra poličky jsou šířka 7cm, délka 44,5cm mezera mezi patry je 15,5cm

 

Tuto poličku zasíláme jen službou balík do ruky (185,-), nebo PPL(165,-), aby doručení probíhalo co nejrychleji a předešlo se tak poškození. Doručení probíhá do následujícího dne od odeslání. Děkujeme za pochopení.

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se