Doprava a doba dodání

 • Odeslání probíhá nejpozději do dvou dnů od potvrzení objednávky nebo dle dohody. Pokud na zboží spěcháte vždy tuto skutečnost uvádějte do poznámek před odesláním objednávky nebo nás kontaktujte telefonicky +420 777 940 740 či emailem eben@eben.cz rádi vám vyjdeme vstříct.

 • Zásilka je odeslána na vámi zvolené výdejní místo nebo adresu.

 • V případě poškození obalu trvejte na překontrolování obsahu zásilky a pokud možno vše zdokumentujte fotografiemi pro případnou reklamaci.

 •  V případě poškození a ztráty zásilky při přepravě většinou zasíláme zákazníkovi zboží nové, v tomto případě je ale potřeba počítat s prodlevou dle dostupnosti výrobku.

PLATBA

Bankovním převodem

Jak uhradit objednávku při platbě předem

 1. Po přijetí objednávky vám zašleme potvrzovací e-mail se shrnutím objednaného zboží, ve kterém si můžete zkontrolovat vaše doručovací údaje součástí kterých je i QR kód pro rychlou platbu. popř. další pokyny k platbě. Číslo objednávky je variabilním symbolem

 2. Po přijetí platby na náš účet dojde k expedici vaší objednávky. Číslo účtu a důležité pokyny pro platbu naleznete níže:

  Číslo bankovního účtu: 2800063295/2010

  Variabilní symbol = Číslo vaší objednávky 1. Při platbě ze zahraničí:

  IBAN: CZ27 2010 0000 0028 0006 3295

  BIC: FIOBCZPPXXX

  Variabilní symbol = Číslo vaší objednávky

 2. Pokud zvolíte možnost platby bankovním převodem při nákupu v eshopu můžete také využít platby QR kódem, který je součástí potvrzovacího emailu objednávky a kde naleznete i údaje k manuální platbě převodem z BÚ.

Platba kartou

Ihned po zvolení možnosti “Online kartou” je-li v eshopu možnost zpřístupněna budete moci vyplnit platební údaje do platební brány, ve které rovnou zaplatíte. Způsob platby je zabezpečen (certifikace) a ověřován (3D Secure) platební branou Comgate.