Velká šperkovnice - EU25T

8.980,00 Kč
Kód zboží: eu25t
Šperkovnice je vyrobena z třešně, povrch lakovaný. Rozměry délka 480mm, šířka - 155mm, výška - 210mm, světlá vnitřní hloubka šuplíků 40mm.

Tato truhlice vyniká především svou velikostí a svými šesti šuplíčky patří mezi největší z naší produkce. Vnitřní hloubka šuplíku je 40mm do kterých si můžete pěkně a přehledně rozložit své poklady. Uvedená cena je uvedená bez polstrování a přepážek na prstýnky a drobnosti. Pokud si budete přát šperkovnici dodat i s těmito doplňky uveďte prosím do objednávky před uzavřením. Cena přihrádek na prstýnky včetně přepážek je 695,-Kč. Šperkovnici lze použít i na vaše cenné sbírky mincí. Na přání zhotovíme polstrování i s menšími rozestupy. Šperkovnice se může lišit v počtu a velikosti šuplíčků - informujte se u nás pro aktuálnost provedení.
Naše šperkovnice jsou vyráběny s největší pečlivostí a budou se dědit z generace na generaci. 
Vynikají svým luxusním vzhledem a zpracováním. Zakoupením našich výrobků podpoříte český um a řemeslnou zručnost. Třešňová dřevina patří mezi vzácné a všechny naše výrobky z ní budou mít v budoucnu obrovskou historickou i užitnou hodnotu tak jako výrobky z hradů a zámků.Pokud si budete přát šperkovnici v jiném než hnědém odstínu např. přírodní či bílá ve stylu La Provence uveďte toto prosím před uzavřením objednávky do poznámek nebo na email eben@eben.cz

 

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se