Czech English German Hungarian Polish Slovak
Přihlásit seVelká šperkovnice, truhla - EU19T

eu19t.ukazka
eu19t.polstrovani
eu19t
Výrobce Fa. Eben

Šperkovnice je vyrobena z třešně, povrch mořený a lakovaný. Rozměry délka 300mm, šířka - 195mm, výška - 235mm, světlá vnitřní hloubka šuplíků 40mm.
Prodejní cena 3.950,00 Kč
Základní cena s DPH4.350,00 Kč
Prodejní cena bez DPH 3.264 Kč
Sleva-400 Kč


Preloader

Tato truhlice vyniká především svou velikostí a je menší sestříčkou šperkovnice EU24T. Dnes už patří mezi naše největší šperkovnice. Vnitřní hloubka šuplíku je 40mm a vejde se zde už opravdu hodně vašich drahocenných pokladů. Uvedená cena je uvedená bez polstrování a přepážek na prstýnky a drobnosti. Pokud si budete přát šperkovnici dodat i s těmito doplňky uveďte prosím do objednávky před uzavřením. Cena přihrádek na prstýnky včetně přepážek je 495,-Kč. Šperkovnici lze použít i na vaše cenné sbírky mincí. Na přání zhotovíme polstrování i s menšími rozestupy.
Naše šperkovnice jsou vyráběny s největší pečlivostí a budou se dědit z generace na generaci.Pokud si budete přát šperkovnici v jiném než hnědém nebo přírodním odstínu např. přírodní či bílá ve stylu La Provence uveďte toto prosím před uzavřením objednávky do poznámek nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.