Czech English German Hungarian Polish Slovak
Přihlásit seVelká šperkovnice, truhla - EU23H

eu23h
eu23h.ukazka
eu23h.polstrovani
eu23h.pomery
eu23h.pomery1
Výrobce Fa. Eben

Šperkovnice je vyrobena z třešně, povrch mořený a lakovaný. Rozměry délka 390mm, šířka - 230mm, výška - 185mm, světlá vnitřní hlouba šuplíků 40mm.
Prodejní cena 3.950,00 Kč
Základní cena s DPH4.350,00 Kč
Prodejní cena bez DPH 3.264 Kč
Sleva-400 Kč


Preloader

Tato truhlice vyniká především svou velikostí. Dnes už patří mezi naše největší šperkovnice. Vnitřní hloubka šuplíku je 40mm a vejde se zde už opravdu hodně vašich drahocenných pokladů. Uvedená cena je uvedená bez polstrování a přepážek na prstýnky a drobnosti. Pokud si budete přát šperkovnici dodat i s těmito doplňky uveďte prosím do objednávky před uzavřením. Cena přihrádek na prstýnky včetně přepážek je 495,-Kč. Šperkovnici lze použít i na vaše cenné sbírky mincí. Na přání zhotovíme polstrování i s menšími rozestupy.
Naše šperkovnice jsou vyráběny s největší pečlivostí a budou se dědit z generace na generaci.Pokud si budete přát šperkovnici v jiném než hnědém odstínu např. přírodní či bílá ve stylu La Provence uveďte toto prosím před uzavřením objednávky do poznámek nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.