Velká šperkovnice, truhla - EU24T

4.880,00 Kč
4.680,00 Kč
You save:
200 Kč
Kód zboží: eu24t
Šperkovnice je vyrobena z třešně, povrch lakovaný. Rozměry délka 390mm, šířka - 230mm, výška - 235mm, světlá vnitřní hloubka šuplíků 40mm.

Tato truhlice vyniká především svou velikostí a svými třemi šuplíky patří mezi největší z naší produkce. Dnes už patří mezi naše největší šperkovnice. Vnitřní hloubka šuplíku je 40mm a vejde se zde už opravdu hodně vašich drahocenných pokladů. Uvedená cena je uvedená bez polstrování a přepážek na prstýnky a drobnosti. Pokud si budete přát šperkovnici dodat i s těmito doplňky uveďte prosím do objednávky před uzavřením. Cena přihrádek na prstýnky včetně přepážek je 495,-Kč. Šperkovnici lze použít i na vaše cenné sbírky mincí. Na přání zhotovíme polstrování i s menšími rozestupy.
Naše šperkovnice jsou vyráběny s největší pečlivostí a budou se dědit z generace na generaci.Pokud si budete přát šperkovnici v jiném než hnědém odstínu např. přírodní či bílá ve stylu La Provence uveďte toto prosím před uzavřením objednávky do poznámek nebo na email eben@eben.cz

 

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se