Luxusní dřevěná truhla, šperkovnice - EU91H

2.990,00 Kč
Kód zboží: truhlice.eu91h
Vyrobeno z třešně, povrch mořený a lakovaný, vnitřní dno vypolstrované červeným semišem, d -200mm, š - 200mm, v - 230mm, h - 180mm. Nabízíme možnost rytby jakéhokoliv nápisu.

Otevírání víka truhly je vyřešeno pomocí kloubových závěsů (pantů). Dřevina a vzhled výrobku uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Tato šperkovnice je zatím největší ze všech našich šperkovnic. Vyniká především nadčasovým designem.
Všechny naše výrobky jsou netradičního charakteru, vynikající svým vzhledem navrženým speciálně pro naše zeměpisné pásmo, zvyklosti a módu. Velmi vhodný a krásný dárek k narozeninám, svátku, Vánocům, Valentýnu . Nabízíme možnost rytby jakéhokoliv nápisu např. MILÁČKOVI, BABIČČE, EVIČCE, Z LÁSKY, prostě vše co Vás napadne. Cena za písmeno je 32Kč. NOVINKA - na všechny šperkovnice jsou umisťovány příchytné magnety - mezi víko a korpus. Nabízíme také možnost zhotovení vnitřních dřevěných přepážek pro rozdělení prostoru ve šperkovnicích. Je možné také připevnit zámek viz ukázka šperkovnice EZ3T. Pokud sháníte jemnou a krásnou truhličku pro své poklady tak neváhejte a pořiďte si ji.

 

 


na vyobrazení magnetické uzavírání

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se