Dřevěná urna s rámečkem - UR11H

2.300,00 Kč
Kód zboží: UR11H.ramecek
Naše nejlevnější a jedna z cenově dostupných uren je vyrobena z třešně. Povrch je lakovaný, odstín hnědý. Rozměry: délka - 190mm, šířka - 190mm, výška - 240mm. Rámeček na foto vám vyrobíme na jakoukoliv urnu.

Na základě požadavků a zájmu zákazníků jsme naši nabídku obohatili o výrobu dřevěných uren. Tyto urny jsou svým jemným vzhledem a netradičním designem shodné s našimi šperkovnicemi. Zde nabízená urna je jednou z našich nejlevnějších a cenově dobře dostupných. Na povrchu urny je fotorámeček na foto 9×13cm. Dle požadavků vám můžeme rámeček jakkoliv upravit - na šířku i rozměrově. Naše urny jsou obzvláště vhodné k umístění do bytu pro trvalou připomínku, ale také zapůsobí a upoutá svým přírodním vzhledem v kolumbáriu či urnovém háji. Na urnu vám můžeme ručně dle vašich představ vyrýt jakýkoliv nápis spolu s kresbou čí motivem - tím se vaše urna stane neopakovatelnou a podtrhne se její krásný vzhled. Všechny naše urny jsou zhotoveny o obsahu od 2 do 6litrů. Urna může také sloužit k uložení ostatků vaše zvířátka. Dno urny je po vložení popela připevněno přišroubováním popř. zalepením.  Dle požadavku můžeme zhotovit tvar či velikost dle vašeho požadavku (mimo soustruženého). Pokud si budete přát je možné vyrobit i několika dílnou urnu s více schránkami. Dle přání vám zajistíme i přesypání popela s úřední plastové schránky do jakékoliv naší urny,


Vnitřní rozměr vyobrazené urny je d-16,5cm, š-16,5cm, v-21,5cm a celkový obsah 5,85litru - v případě potřeby vše přizpůsobíme dle požadavků odstín, velikost atd. 
Do této urny lze vložit úřední plastovou urnu o průměru 16cm a výšce 21cm. Odpadne tím starost s přesypáním popela.

V případě dotazů nás kdykoliv kontaktujte, rádi vám vše vysvětlíme a poradíme. Pokud si přejete urnu v jiném odstínu stačí napsat do poznámek před uzavřením objednávky.
777940740 p. Spurný
608638347 p. Ševčík

Pokud se nechcete zdržovat registrací stačí napsat na eben@eben.cz, nebo zavolat.

Ceník volitelných doplňků, které vdechnou celkovemu vzhledu osobitý design:

Cena za písmeno je 32,-Kč za ozdobné do 64,-Kč - vše záleží na velikosti a složitosti.
Cena za ornament do 200,-Kč.
Možnost připevnění mosazného štítku s požadovaným textem v ceně do 340,-Kč.
Moznost připevnění fotorámečku o standartním rozměru  9×13 nebo dle požadavku cena do 200,-Kč.
Nabízíme také možnost zabudování digitálního fotorámečku o úhlopříčce od 8 do 17cm. Do paměti je možné nahrát spoustu fotografii, které si můžete prohlédnout při vzpomínce nebo jiné příležitosti. Digitální fotorámeček je napájen síťovým adaptérem a lze jej kdykoliv vyjmout a prohlédnout si fotografie v ruce. Cena od 700,-Kč.
Zvolené doplňkové služby napíšete do poznámek před uzavřením (ke konci) objednávky. My vás poté kontaktujeme s celkovou kalkulací dle počtu písmen, složitosti ornamentů atd.


Ukázka rytby ornamentu růže - cena 120,-Kč.

 


Ukázka rytby kvítku růže - cena 70,-Kč
Dno je možné přišroubovat popřípadě i zalepit
Proč je většina uren určena pro přesypání popela a ne pro vložení typizované plastové patrony?

Naše urny mají určitá designová omezení tvaru a velikosti, to ale nemá vliv na celkový vzhled urny. Dřevěné urny jsou mnohem příjemnější než běžné obaly. Nabízíme také spoustu tvarů uren, kde si jistě každý vybere a kde je možné vložit i plastovou úřední urnu ( průměr 16, v- 21cm, obsah 3,5l). V případě požadavku vám zajistíme přesypání popela s dodržením piety a úcty k zesnulému.

Jakým způsobem se popel přesypává?

Přesypání popela do ozdobné urny je bežné téměř na celém světě. U nás tento úkon může zajistit pohřební ústav na základě vašeho pověření. Klient může být přítomen přesypu dle dohody s pohřebním ústavem. Dřevěná urna je po přesypu zašroubována a zalepena.

Jak je chráněn popel v případě rozbití urny?

Všechny urny obsahují ochranný PE sáček sáček, který samostatně uzavírá popel uvnitř. V případě rozbití či výměny ozdobné urny zůstává popel v ochranném sáčku.V případě dotazů nás kdykoliv kontaktujte, rádi vám vše vysvětlíme a poradíme.
777940740 p. Spurný
608638347 p. Ševčík

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se