UR5H - Dřevěná urna

2.640,00 Kč
Kód zboží: UR5H
Urna je vyrobena z třešně. Povrch je lakovaný, odstín hnědý. Rozměry: délka - 265mm, šířka - 200mm, výška - 210mm, obsah 6litru. Dřevěná urna je vyrobena s vysokým podílem ruční práce.

Na základě požadavků a zájmu zákazníků jsme naši nabídku obohatili o výrobu dřevěných uren. Tyto urny jsou svým vzhledem a netradičním designem shodné s našimi šperkovnicemi. Jsou obzvláště vhodné k umístění do bytu pro trvalou připomínku. pořípadě dle uvážení. Na urnu vám můžeme ručně dle vašich představ vyrýt jakýkoliv nápis spolu s kresbou čí motivem. Všechny naše urny jsou zhotoveny o obsahu od 2 do 6litrů. Dno urny je po vložení popela připevněno přišroubováním popř. zalepením.  Dle požadavku můžeme zhotovit tvar či velikost dle vašeho požadavku (mimo soustruženého). Pokud si budete přát je možné vyrobit i několika dílnou urnu s více schránkami.


Vnitřní rozměr vyobrazené urny je d-22,2cm, š-16,5cm, v-16,5cm a celkový obsah 6litru - v případě potřeby vše přizpůsobíme dle požadavků odstín, velikost atd. Do této urny lze vložit úřední plastovou urnu o průměru 16cm a výšce 21cm.

Ceník volitelných doplňků:

Cena za písmeno je 32,-Kč za ozdobné do 64,-Kč - vše záleží na velikosti a složitosti.
Cena za ornament do 200,-Kč.
Možnost připevnění mosazného štítku s požadovaným textem v ceně do 340,-Kč.
Moznost připevnění fotorámečku o standartním rozměru  9×13 nebo dle požadavku.
Nabízíme také možnost zabudování digitálního fotorámečku o úhlopříčce od 8 do 17cm. Do paměti je možné nahrát spoustu fotografii, které si můžete prohlédnout při vzpomínce nebo jiné příležitosti. Digitální fotorámeček je napájen síťovým adaptérem a lze jej kdykoliv vyjmout a prohlédnout si fotografie v ruce.
Zvolené doplňkové služby napíšete do poznámek před uzavřením (ke konci) objednávky. My vás poté kontaktujeme s celkovou kalkulací dle počtu písmen, složitosti ornamentů atd.


Ukázka rytby ornamentu růže - cena 120,-Kč.

 


Ukázka rytby kvítku růže - cena 70,-Kč
Dno je možné přišroubovat popřípadě i zalepit
Proč je většina uren určena pro přesypání popela a ne pro vložení typizované plastové patrony?

Naše urny mají určitá designová omezení tvaru a velikosti to ale nemá vliv na celkový vzhled urny. Dřevěné urny jsou mnohem příjemnější než běžné obaly. Nabízíme také tvary uren, kde si jistě každý vybere a kde je možné vložit i plastovou úřední urnu ( průměr 16, v- 21cm, obsah 4,2l).

Jakým způsobem se popel přesypává?

Přesypání popela do ozdobné urny je bežné téměř na celém světě. U nás tento úkon může zajistit pohřební ústav na základě vašeho pověření. Klient může být přítomen přesypu dle dohody s pohřebním ústavem. Ozdobná urna může být po přesypu zalepena.

Jak je chráněn popel v případě rozbití urny?

Všechny urny obsahují ochranný PE sáček sáček, který samostatně uzavírá popel uvnitř. V případě rozbití či výměny ozdobné urny zůstává popel v ochranném sáčku.

Odkaz na závěr http://pohreb.cz/

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se