O nás

Firma EBEN působí na českém trhu od roku 1997. Náš výrobní program je zaměřen na tradiční ruční práci s ušlechtilým dřevem. Mimo vlastních výrobků, přijímáme zakázky vyžadující rukodělné zpracování. Všechny naše výrobky jsou netradičního charakteru, vynikající svým vzhledem, navrženým speciálně pro naše zeměpisné pásmo zvyklosti a módu.

V současné době se specializujeme na výrobu šperkovnic, krabiček, skříněk  ale také na dřevěnou bižuterii, náboženské kříže a svícny i na různé doplňky do bytu - držáky na papírové utěrky, věšáky aj. Velmi oblíbenými výrobky jsou např. stojánky na mobilní telefony a ovladače, šperkovnice, dřevěné valouny a různé dekorace jak pro ženy, tak i do pokojů a kanceláří. 

Budeme potěšeni, pokud si uděláte chvíli na prohlédnutí našich stránek a jsme přesvědčeni, že nebudete litovat. Naleznete zde vhodný dárek jak pro Vás, tak i pro své blízké. TECHNOLOGIE 

Díky ručnímu zpracování je dosaženo prvotřídní kvality, která výrobku vdechne osobité kouzlo a znásobí jeho hodnotu. 

Na základě našich zkušeností s technologií výroby spojenou s prodejem, upravujeme tyto výrobky stříkáním polyuretanovým lakem (kde je dosaženo nejvyšší životnosti). Takto upravený povrch lze ošetřovat běžně dostupnými leštěnkami a vosky určenými na nábytek. 

Všechny výrobky dodáváme v různých tvarových, barevných a rozměrových modifikacích.