Dřevěná urna s rámečkem - UR13H

Cena
2 240 Kč

Výrobce

Kód produktu
UR13H

Doručení do týdne
ks

Naše nejlevnější a jedna z cenově dostupných a krásných dřevěných uren je vyrobena z třešně.
Povrch je lakovaný, odstín hnědý
Rozměry: délka - 190mm, šířka - 190mm, výška - 240mm.
Určeno na úřední plastovou schránku.
Rámeček na foto vám vyrobíme na jakoukoliv urnu. Více

Na základě požadavků a zájmu zákazníků jsme naši nabídku obohatili o výrobu dřevěných uren. Tyto urny jsou svým jemným vzhledem a netradičním designem velmi podobné s našimi šperkovnicemi. Zde nabízená urna je jednou z našich nejlevnějších a cenově dobře dostupných. Na povrchu urny je fotorámeček na foto 9×13cm. Dle požadavků vám můžeme rámeček jakkoliv upravit - na šířku i rozměrově. Naše urny jsou obzvláště vhodné k umístění do bytu pro trvalou připomínku, ale také zapůsobí a upoutá svým přírodním vzhledem v kolumbáriu či urnovém háji. Na urnu vám můžeme ručně dle vašich představ vyrýt jakýkoliv nápis spolu s kresbou čí motivem - tím se vaše urna stane neopakovatelnou a podtrhne se její krásný vzhled. Všechny naše urny jsou zhotoveny o obsahu od 2 do 6litrů. Urna může také sloužit k uložení ostatků vaše zvířátka. Dno urny je po vložení popela připevněno přišroubováním popř. zalepením.  Dle požadavku můžeme zhotovit tvar či velikost dle vašeho požadavku (mimo soustruženého). Pokud si budete přát je možné vyrobit i několika dílnou urnu s více schránkami. Dle přání vám zajistíme i přesypání popela s úřední plastové schránky do jakékoliv naší urny.

Urna z třešňového dřeva je symbolem lásky a života. Její přírodní odstín evokuje pocit klidu a harmonie. Jemné a zaoblené tvary urny připomínají květy nebo listy, které jsou symbolem lásky a věčnosti. Dřevěné urny jsou jedinečným způsobem, jak uctít památku drahé osoby. Jsou krásné, květnaté a romantické. Urny jsou také praktické a lze je přizpůsobit individuálním potřebám.

Vnitřní rozměr vyobrazené urny je d-16,5cm, š-16,5cm, v-21,5cm a celkový obsah 5,85litru - v případě potřeby vše přizpůsobíme dle požadavků odstín, velikost atd.  Do této urny lze vložit úřední plastovou urnu o průměru 16cm a výšce 21cm. Odpadne tím starost s přesypáním popela.

V případě dotazů nás kdykoliv kontaktujte, rádi vám vše vysvětlíme a poradíme. Pokud si přejete urnu v jiném odstínu stačí napsat do poznámek před uzavřením objednávky.
+420 777940740 p. Spurný
+420 608638347 p. Ševčík
Pokud se nechcete zdržovat registrací stačí napsat na eben@eben.cz, nebo zavolat.

Ceník volitelných doplňků, které vdechnou celkovemu vzhledu osobitý design, na požádání.

Nově také nabízíme možnost laserové gravírování. Cenu dle náročnosti a délce textu zašleme do jednoho dne po obdržení objednávky. Takto upravená urna znasobí její luxusní vzhled

Cena za písmeno přu ručním rytí je 32,-Kč za ozdobné do 64,-Kč - vše záleží na velikosti a složitosti. Pokud je text dlouhý nabízíme velmi zajímavé slevy až na 15,-Kč/písmeno.
Cena za ornament do 300,-Kč.

Moznost připevnění fotorámečku o standartním rozměru  9×13 nebo dle požadavku cena do 250,-Kč.

Zvolené doplňkové služby napíšete do poznámek před uzavřením (ke konci) objednávky. My vás poté kontaktujeme s celkovou kalkulací dle počtu písmen, složitosti ornamentů atd.