Dřevěná urna - UR9H

Cena
3 220 Kč

Výrobce

Kód produktu
UR9H

Doručení do týdne
ks

Tato jediněčná dřevěná urna je vyrobena z třešnového dřeva . Povrch je lakovaný v přírodním provedení.

Rozměry: délka - 215mm, šířka - 215mm, výška - 260mm,

obsah 6,1litru.

Možnost umístění rámečku na fotografii

Vhodná na vložení plastové úřední urny

Ryze český výrobek a kvalita Více

Na základě požadavků a zájmu zákazníků jsme naši nabídku obohatili o výrobu dřevěných uren. Tyto urny jsou svým vzhledem a netradičním designem shodné s našimi šperkovnicemi. Jsou obzvláště vhodné k umístění do bytu pro trvalou připomínku. pořípadě dle uvážení. Na urnu vám můžeme ručně dle vašich představ vyrýt jakýkoliv nápis spolu s kresbou čí motivem. Všechny naše urny jsou zhotoveny o obsahu od 2 do 6litrů. Dno urny je po vložení popela připevněno přišroubováním popř. zalepením.  Dle požadavku můžeme zhotovit tvar či velikost dle vašeho požadavku (mimo soustruženého). Pokud si budete přát je možné vyrobit i několika dílnou urnu s více schránkami.

Urna z třešňového dřeva je symbolem lásky a života. Její přírodní odstín evokuje pocit klidu a harmonie. Jemné a zaoblené tvary urny připomínají květy nebo listy, které jsou symbolem lásky a věčnosti. Dřevěné urny jsou jedinečným způsobem, jak uctít památku drahé osoby. Jsou krásné, květnaté a romantické. Urny jsou také praktické a lze je přizpůsobit individuálním potřebám.


Vnitřní rozměr vyobrazené urny je d-16,7cm, š-16,7cm, v-22cm a celkový obsah 6,1litru - v případě potřeby vše přizpůsobíme dle požadavků odstín, velikost atd. 
Do této urny lze vložit úřední plastovou urnu o průměru 16cm a výšce 21cm. Dřevěná urna je vyrobena s vysokým podílem ruční práce. 


Ceník
volitelných doplňků:

Cena za písmeno je 32,-Kč za ozdobné do 64,-Kč - vše záleží na velikosti a složitosti.

Cena za ornament do 200,-Kč.

Možnost umístění ráměčku na fotografii 250,-Kč

Možnost laserového gravírování - nacenění provedeme dle vašeho zaslaného požadavku na náš email  - eben@eben.cz

Cena urny je bez  nápisu a volitelných příslušenství