Dřevěná urna - kniha - UR15H

Cena
4 670 Kč

Výrobce

Kód produktu
UR15H

Upřesněte výběr produktu
Přírodní
Přírodní
Hnědá
Hnědá
Olše
Olše
Bílá
Bílá

Doručení do týdne
ks

Urna je vyrobena z třešně. Povrch je lakovaný, odstín hnědý. Rozměry: šířka - 230mm, hloubka - 105mm, výška - 345mm, objem 3,8L. Naše dřevěné urny jsou vyrobeny s vysokým podílem ruční práce Více

Velmi oblíbený design urny ve tvaru knihy, kde se může umístit i větší množství textu - básničky, povídání či úryvky z knih. Toto vše vám můžeme laserově vygravírovat.

Obecně o našich dřevěných urnách

Na základě požadavků a zájmu zákazníků jsme naši nabídku obohatili o výrobu dřevěných uren. Tyto urny jsou svým jemným vzhledem a netradičním designem shodné s našimi šperkovnicemi. Zde nabízená urna je jednou z našich designově nejpropracovanějších. Naše urny jsou obzvláště vhodné k umístění do bytu pro trvalou připomínku, ale také zapůsobí a upoutá svým přírodním vzhledem v kolumbáriu či urnovém háji. Na urnu vám můžeme ručně dle vašich představ vyrýt jakýkoliv nápis spolu s kresbou čí motivem - tím se vaše urna stane neopakovatelnou a podtrhne se její krásný vzhled. Všechny naše urny jsou zhotoveny o obsahu od 2 do 6litrů nebo dle přání zákazníka. Urna může také sloužit k uložení ostatků vaše zvířátka. Víko urny je vřdy umístěno ze spodní strany a je nachystáno k přišroubování popř. i zalepení. Dle požadavku můžeme zhotovit tvar či velikost dle vašeho požadavku (mimo soustruženého). Pokud si budete přát je možné vyrobit i několika dílnou urnu s více schránkami.


Vnitřní rozměr vyobrazené urny je d-16cm, š-7,5cm, v-31cm a celkový obsah 3,75litru - v případě potřeby vše přizpůsobíme dle požadavků odstín, velikost atd. 
Dle přání vám zajistíme i přesypání popela s úřední plastové schránky do jakékoliv naší urny.

V případě dotazů nás kdykoliv kontaktujte, rádi vám vše vysvětlíme a poradíme.

Ceník volitelných doplňků, které vdechnou celkovemu vzhledu osobitý design:

Cena za ručně gravírované písmeno je 32,-Kč za ozdobné do 64,-Kč - vše záleží na velikosti a složitosti.
Cena za ornament od 200,-Kč.
Možnost připevnění mosazného štítku s požadovaným textem v ceně do 340,-Kč.

Zvolené doplňkové služby napíšete do poznámek před uzavřením (ke konci) objednávky. My vás poté kontaktujeme s celkovou kalkulací dle počtu písmen, složitosti ornamentů atd.