Velká šperkovnice, truhla - EU16H

4.920,00 Kč
Kód zboží: EU16H
Šperkovnice je vyrobena z třešně, povrch lakovaný. Rozměry délka 300mm, šířka - 195mm, výška - 185mm, světlá vnitřní hlouba šuplíků 40mm. Cena za přapážky a varhánky na prsteny 690,-Kč

Tato truhlice vyniká především svou velikostí. Dnes už patří mezi naše největší šperkovnice a je druhou největší hned po typu EU17H. Vnitřní hloubka šuplíku je 40mm a vejde se zde už opravdu hodně vašich drahocených pokladů. Uvedená cena je uvedená bez polstrování a přepážek na prstýnky a drobnosti. Pokud si budete přát šperkovnici dodat i s těmito doplňky uveďte toto prosím do objednávky před uzavřením. Cena přihrádek na prstýnky včetně přepážek je 690,-Kč. Můžete si taktéž vybrat z různých druhů úchytek. Šperkovnici lze použít i na vaše cenné sbírky mincí. Na přání zhotovíme polstrování i s menšími rozestupy.
Naše šperkovnice jsou vyráběny s největší pečlivostí a budou se dědit z generace na generaci.Pokud si budete přát šperkovnici v jiném než přírodním odstínu např. hnědém či bílém ve stylu La Provence uveďte toto prosím před uzavřením objednávky do poznámek nebo na email eben@eben.cz. Můžete si také vybrat i jiné typy úchytek viz níže např typ č.2 i toto uveďte do poznámek.


poměry velkostí - sami vidíte jak je šperkovnice krásně veliká a jak bude úžasně vynikat ve vaší domácnosti a kolik cenností a pokladů se do ní vejde.

Zde si můžete vybrat varianty úchytek

úchytka č. 1


úchytka kruhová č. 2


úchytka č. 3

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se