Obrazový aranžerský rám s prosklením

2.060,00 Kč
Kód zboží: ramek
Vyrobeno z třešně, povrch lakovaný, délka - 1000mm, výška - 800mm, hloubka - 100mm

Rám na přírodní obraz je vyroben ve vysoké kvalitě a pevnosti. Všechny spoje jsou frézovány a pevně slepeny. Ze zadní strany se umístí malba obrazu a do prostoru před malbu čí fotografii lze umístit aranžmá ze sušených květin, ovoce, kamínků atd. Po vytvoření celý obraz uzavřete vsunutím plexiskla nebo skla aby nedocházelo k zaprášení do předem připravených drážek. Ze zadní strany jsou umístěné pevné oka k uchycení na stěnu. Velmi populární a nedostatkové zboží, které koupíte jen u nás. Pokud si zakládáte na vlastní jedinečné a osobní úmělecké tvorbě, se kterou se budete moci pochlubit svým kamarádkám a kamarádům tak jste zde správně. Velice užitečný a krásný dárek k Valentýnu, narozeninám, Vánocům nebo jen tak.
Na přání vám rám přizpůsobíme vašim požadavkům jak rozměrovým (hloubka, výška, zadní osazení např. na sololit s fotografií) tak barevným variacím - může být např. bílá ve stylu La Provans, zelená, modrá, hnědá nebo přírodní.
Do rámu lze také zhotovit otvory pro decentní osvětlení. Vše záleží na tom co chcete fotografovat či malovat. Takto vytvořený úmělecký obraz vás bude reprezentovat dlouhá léta a lze jej kdykoliv upravit či přetvořit dle vaší tvořivé fanzie. Našimi klienty jsou především maminky, které se se svými dětmi při tvoření do sytosti "vyřádí" :). Pokud zvolíte přední výplň ze skla je nutné sij nechat uřezat přímo u vás v místě bydliště při přepravě k vám by se rozbilo. Proto do rámku doporučejem i pro vaši bezpečnost  čiré plexisklo.


Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se