Luxusní šperkovnice

V srdci lesa, kde se třešňové stromy třpytí v jarním slunci, vyrostl tento nádherný poklad. Ruce zkušených řemeslníků jej z lásky vyřezaly z třešňového dřeva a pokryly ho polyuretanovým lakem, aby uchoval jeho krásu po generace.

Šperkovnička je vyrobena s precizností a péčí. Vnitřní dno je polstrované červeným semišem, aby vaše šperky byly vždy v bezpečí. Její elegantní tvar a rozměry ji činí dokonalým doplňkem každého interiéru.

Ale to nejlepší na šperkovnici je její romantický dotek. Na jejím víku můžete nechat vygravírovat libovolný nápis, který bude vyjadřovat vaše lásku a úctu ke své drahé polovičce.

Příklady romantických nápisů:

  • "Pro mou jedinou lásku"
  • "Tvé srdce je můj poklad"
  • "Miluji tě navždy"
  • "S tebou je celý svět krásnější"
  • Peťulce - Boží lásce

Všechny naše výrobky jsou netradičního charakteru, vynikající svým vzhledem navrženým speciálně pro naše zeměpisné pásmo zvyklosti a módu. Jejich zpracování a kvalita nadchne nejen vás, ale i vaše přátele. Šperkovnice jsou vyrobeny s vysokým podílem ruční práce, která výrobku vdechne osobité kouzlo a znásobí jeho hodnotu.Na základě vašich požadavků Vám na přání zhotovíme jakýkoliv výrobek v bílém stylu La Provence. Stačí uvést před uzavřením objednávky do poznámek nebo do emailu.


Šperkovnice je možno objednat také v odstínu hnědá
(H), olše (L) - pokud není odstín na vyobrazení stačí jej uvés do poznámek před uzavřením objednávky. Všechny výrobky jsou upraveny polyuretanovým lakem, který lze ošetřovat standartně dostupnými leštěnkami a vosky na nábytek. Vaše přízeň je pro nás největší odměnou za vynaložené úsilí.